TITLE

Zpětná textová navigace

Hlavní­ text

Detail

Penta

Vážení přátelé modeláři, děkujeme Vám, že jste se rozhodli pro koupi subminiaturního pětikanálového přijímače PENTA s jednoduchým směšováním a mikroprocesorovým dekodérem firmy MZK servis. Tento přijímač je navržen a vyroben s použitím nejmodernějších technologických postupů k dosažení co nejmenších rozměrů a hmotnosti. Přijímač je vybaven mikroprocesorovým dekodérem, který filtruje vstupní signál a správné výstupní impulsy odesílá na jednotlivé kanálové výstupy přijímače. Přijímač je určen zejména do malých modelů, lze jej použít i v modelech s rozpětím do 1,5m. Přijímač je možné napájet pouze z jedné Li Ion baterie nebo 3 NiCd článků a to díky vnitřní stabilizaci na 3,3 V. Přijímač je určen pro použití miniaturních krystalů.

 

Detail

Penta Light

PENTA je subminiaturní pětikanálový přijímač s jednoduchým směšováním a mikroprocesorovým dekodérem firmy MZK servis. Tento přijímač je navržen a vyroben s použitím nejmodernějších technologických postupů k dosažení co nejmenších rozměrů a hmotnosti. Přijímač je vybaven mikroprocesorovým dekodérem, který filtruje vstupní signál a správné výstupní impulsy odesílá na jednotlivé kanálové výstupy přijímače. Přijímač je určen zejména do malých modelů, lze jej použít i v modelech s rozpětím do 1,5m. Přijímač je možné napájet pouze z jedné Li Ion baterie nebo 3 NiCd článků a to díky vnitřní stabilizaci na 3,3 V. Přijímač je určen pro použití miniaturních krystalů

 

Detail

Nano 4

NANO 4P - ideální 4-kanálový přijímač pro halové a park flyers modely.

Microprocessorový dekodér s digitální filtrací vstupního signálu. Standardní krystal.

 

Detail

Micro 6

Micro 6 je miniaturní šestikanálový přijímač s jednoduchým směšováním a mikroprocesorovým dekodérem firmy MZK servis. Tento přijímač je navržen a vyroben s použitím nejmodernějších technologických postupů k dosažení co nejmenších rozměrů a hmotnosti. Přijímač je vybaven mikroprocesorovým dekodérem, který filtruje vstupní signál a správné výstupní impulsy odesílá na jednotlivé kanálové výstupy přijímače. Přijímač je určen do malých modelů, lze jej použít i v modelech větších. Přijímač je možné napájet pouze z jedné Li Po baterie nebo 3 NiCd článků a to díky vnitřní stabilizaci na 3,3 V. Přijímač je určen pro použití standardních krystalů.

 

Detail

Pico 8

Pico 8 je miniaturní osmikanálový přijímač s jednoduchým směšováním a mikroprocesorovým dekodérem firmy MZK servis. Tento přijímač je navržen a vyroben s použitím nejmodernějších technologických postupů k dosažení co nejmenších rozměrů a hmotnosti. Přijímač je vybaven mikroprocesorovým dekodérem, který filtruje vstupní signál a správné výstupní impulsy odesílá na jednotlivé kanálové výstupy přijímače. Přijímač lze použít u modelů všech velikostí. Přijímač je možné napájet pouze z jedné Li Ion baterie nebo 3 NiCd článků, a to díky vnitřní stabilizaci na 3,3 V. Přijímač je určen pro použití standardních krystalů.